ООО "КАФ Лтд"

ООО "КАФ Лтд" | VERNER
История | Региональные партнеры | Контакты
Котлы | Камины | Котельные | Отправить заявку
Раскрой метала | Покраска метала
Партнерские программы

Возобновляемая энергия биомассы

280х200

В світі серед відновлюваної енергіїї біомаса займає провідне місце. Біомаса заміщує 1250млн. тон умовного палива щорічно, що складає 15% світового споживання первинних енергоресурсів, і є четвертим по значущості видом палива. Біомаса відіграє істотну роль в енергозабезпеченні промислово розвинутих країн: у США її частка складає близько 4%, у Даніїї 6%, у Канаді -7%, в Австрії -14%, у Швеції- 16% загального споживання первинних енергоресурсів. Завдяки великому потенціалу, малим термінам окупованості проектів та екологічним перевагам, біомасі віддається найвищий пріоритет серед відновлюваних джерел енергії в більшості країн світу, включаючи технологічно високо розвинуті країни.

Згідно із статистичними даними в Україні потенціал деревних відходів складає більш ніж 6млн.м3, що дозволяє щорічно отримувати при їх використанні енергетичний ефект, що еквівалентний спалюванні більш ніж 1,5млн.тон у.п. Відходи можуть бути в кусковому (дрова), сипучому(технологічна тріска тирса).

Для уникнення проблем зв’язаних із зберіганням, транспортом, доведенням до кондиції по параметрам вологості , можливо застосування технології брикетування. Треба зазначити що технології брикетування підлягають тільки відходи із невеликою вологістю - не більш 15%. В інших випадках цей процес ускладнюється технічно, і приводить до росту собівартості.

ТОВ "КАФ" разом з VERNER a,s, Чехія пропонує комплекс обладнання та технології для вирішення проблем підготовки та спалювання біомаси в діапазоні потужностей до 20мвт.

Згідно довідки, наданої "Київзеленбуд" станом на 1.08.05 в результаті господарської діяльності об,єднання щорічній обсяг деревинної біомаси складає приблизно 97,0тис м3 , що дорівнює близько 27тис м3 , (18000тн.) ущільненої деревини. Цей обсяг замінює 13600тн. умовного палива. З допомогою цього палива можна опалювати 100 тис. м2 житлової площі в опалювальний сезон. Процес одержання теплової енергії досягається в енергетичних автоматизованих комплексах. Вище нарахованого палива достатньо для забезпечення паливом котельних загальною потужністю 10 Мвт.

До складу комплексу входить бункер для палива, пальник, камера допалювання, теплообмінник, автоматичне видалення золи, фільтри, циклони, компютерне управління процесом спалювання, система охолодження, рециркуляції та безпеки.

О компании | Продукты | Контакты | ©2007 KAF Ltd.